Start RODO
RODO PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 13 czerwca 2018 18:42

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

 

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, iż:

 

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dzielnicowy Dom Kultury w Piekarach Śląskich, reprezentowany przez dyrektora, z siedzibą w Piekarach Śląskich, ul. Roździeńskiego 99, kod pocztowy 41-946,

adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 32 287 95 66 .

 

Inspektorem ochrony danych w tutejszej jednostce jest Pan Kamil Gałązka,

adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 32 331 48 08, +48 502 639 006

 

Dane osobowe są przetwarzane przez Administratora danych:

1. w celu realizacji zadań Administratora na podstawie przepisów prawa,

2. odbiorcami danych osobowych są osoby fizyczne i prawne na podstawie przepisów prawa,

3. dane osobowe będą przetwarzane przez czas określony przepisami prawa, w szczcególności w celach archiwalnych,

4. osoba której dane dotyczą ma prawo dostępu do swoich danych oraz prawo do ich poprawiania, usuwania lub ograniczenia ich przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna, że przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (UE 2016/679)

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest wymogiem prawnym , jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu realizacji zadań objętych przepisami prawa.

Informujemy ponadto, że Pani/Pana dane osobowe nie będą profilowane ani przetwarzane w sposób zautomatyzowany.

 

 

 

facebook


BIP